Instalacja wykonana przez Naszą firmę SOLAR WÓJCIK Piotr Wójcik

JUŻ TERAZ ==> FOTOWOLTAIKA NA KREDYT ==> Oprocentowanie jedynie 3% !

Nasza Firma "SOLAR WÓJCIK Piotr Wójcik" występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem "SOLAR WÓJCIK Piotr Wójcik".

 

Skorzystaj z programu "Mój Prąd" !

Dofinansowanie do 5000,00 zł na instalację fotowoltaiczną !

 

Skontaktuj się z nami :

 Poproś o darmową wycenę instalacji    tel. 663 996 512 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Zapewniamy pełne skompletowanie potrzebnych dokumentów począwszy od wniosków o przyłączenie mikroinstalacji do OSD po wnioski o dofinansowanie z Rządowego Programu "Mój Prąd".

 

"Mój Prąd"

- Wysokość dofinansowania będzie wynosiła do 50 proc. kosztów kwalifikowanych instalacji fotowoltaicznej (PV) i nie więcej niż 5 tys. zł.

-Program skierowany jest do gospodarstw domowych i będzie wspierał budowę nowych instalacji fotowoltaicznych. Nie jest to program dla firm.

-Dotacjami będą objęte wyłącznie nowe instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2 kW do 10 kW zbudowane z nowych elementów tj nie starszych niż 24 miesiące. Na dotacje nie mogą liczyć także ci którzy chcą rozbudować swoje stare instalacje.

-Dofinansowania będą przyznawane na podstawie kolejności zgłoszeń, aż do wyczerpania limitu 1mld zł.

-Terminem kwalifikacji kosztów jest 23 lipca 2019r. Oznacza to, że w programie może wziąśc udział każda instalacja opłacona w całości lub częsć po 23 lipca.

-Prosument będzie mógł skorzystać z obowiązującej od początku 2019r. ulgi termomodernizacyjnej (pozwala odliczyć instalację fotowoltaiczą od podstawy podatku), obejmuje ona wydatki poza wsparciem "Mój Prąd".

 

SOLAR WÓJCIK

Piotr Wójcik

Biuro

ul. Przemysłowa 2
Mielec
663 996 512
solarwojcik@onet.pl

Zapraszamy na Naszego Facebooka

Zapraszamy

pon - pt     8:00 - 16:00

sobota     -  zamknięte

niedziela  -  zamknięte